Samá pozitiva :  „SÁDROVÉ OMÍTKY“

V důsledku zvýšeného zájmu našich klientů po dokonalém vzhledu nabízíme provedení sádrových omítek:

 Při srovnání provedení klasických štukových omítek se sádrovými se stávají tyto omítky vítězi.

 • sádrové omítky v místnosti regulují mikroklima, což má pozitivní vliv na kvalitu bydlení. Dochází při vlhkosti k sání a vypouštěním páry zpět.

 • omítky mají malý prostup tepla, což má za důsledek úsporu energií

 • zvyšují požární odolnost stěn

 • omítky jsou pohledové úžasné -  jsou zcela hladké, nepraskají, nedrolí se

 • jsou vhodné pro tvorbu zaoblených tvarů či oblouků

 • v případě oprav v omítkách je viditelnost opravených míst nulová, což u provedení omítek štukových bývá většinou problém

 • při realizaci odpadává potřeba akrylových rohů

 • neusazují se na nich prach v důsledku maximální rovinatosti

 • mají vysokou přídržnost k podkladu, jsou vhodné pro malování, tapetování i pokládku obkladů (u sytých odstínů barev nepoškozují toto zbarvení)

 • jejich provedení je rychlejší

 • omítková směs je přírodní, ekologická, zdravotně nezávadná s obdobným PH jako má lidská kůže.
sádrové omítky sádrové omítky

 __________________________________________________________________________________________________________________


AKCE :  „VAŠE PŘEDSTAVA  –  ZHOTOVENÝ  DŮM“

 

Většina stavebních firem se zaměřuje na výstavbu rodinných domů dle vlastních typových projektů rodinných domů, které mají v nabídce nebo přímo nabízí zhotovené projekty které si můžete vybrat dle nabídkových katalogů obchodních partnerů.

 

Naše společnost v tomto směru nabízí větší variabilitu řešení vlastního bydlení a to v tom směru, že není nutné mít před zahájením jednání vlastní zhotovený projekt či typový projekt dle široké nabídky mnohých společností.

 

Stačí mít k dispozici půdorys vysněného domu a společně u nás dořešíme veškeré technické připomínky a projekt rodinného domu Vám zhotovíme na míru dle Vašich požadavků a představ.

 

Následně se můžete rozhodnout, zda-li si námi necháte postavit tzv.dům na klíč, nebo se rozhodnete pro dílčí části výstavby, které jsme pro Vás v plném rozsahu schopni provést. Nabízíme Vám tým specialistů, kteří jsou připraveni postavit Vaše bydlení na míru.

 

 

 _______________________________________________________________________________________________________________________

Naše další postřechy a rady:

Je sice jasné, že varianta dílčích prací vede k finanční úspoře, ovšem za jakou cenu?

Je velice důležité zvolit toho správného zhotovitele. Bohužel dnes nemáte jistotu, že neznámá firma či živnostníci, (které Vám někdo doporučí za finančně výhodných podmínek) Vám provedou část díla a za měsíc neskončí se svou existencí. Pak na případné bezplatné řešení opravy v záruce můžete zapomenout.

Také můžeme z vlastní zkušenosti hovořit o mnoha případech, kdy si investor po radě svého „odborného“ stavebního dozoru zajistil třeba dodávku sám a pak může nastat:

U dodávky a montáže oken a terasových dveří toto. Ta jsou instalovány tak neodborně, že při prvním výrazném ochlazení zjistí, že mu kolem oken a hlavně pod terasovými dveřmi pěkně „protahuje“ a další náklady jsou tu. Oprava vnitřních omítek, podlah, fasády aj.

Nebo třeba případ, kdy měl investor zhotoven projekt na míru a sám se rozhodl pro následné snížení tloušťky zateplení fasády domu v domnění, že tímto krokem ušetří na materiálu. V době provádění sice uspořil za materiál, ale do budoucna jsou jeho náklady na topení mnohonásobně vyšší než by zaplatil za rozdíl ceny několika cm tepelné izolace domu. Takových případů máme spoustu a pomůžeme Vám se jich vyvarovat.

Následné řešení všech problému pak několikanásobně zvýší cenu, kterou by stavebník zaplatil odborné firmě a která by mu bez problémů zajistila záruční servis a všechny stavebně montážní práce.

Komplexní řešení stavby celého domu je komfortní, bez zbytečných nervů, s úsporou časi i peněz a hlavně s kompletním záručním servisem.

Jsme připraveni Vám se vším poradit, aby jste se samiměli možnost rouzhodnou s vybrat si řešení, které je pro Vás to nejvhodnější.